Květen 2011

Dort

31. května 2011 v 6:30 | Lenča & Myška |  Mňau
Má tvoje kočička/kocourek narozeniny ? Chceš mu koupit kapsičku, nebo nějaký dropsíky pro kočky ? A co takhle mu udělat bezva kočičí dort ! Říkáš si: ,,jo, ale jak ??" ... Úplně jednoduše ! tady máš návod jak si udělat bezva kočičí dortík rpo tvého mazlíčka :)

Cože ? Mňau ? co to má být ?

30. května 2011 v 20:43 | Myška ♥ |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Čauky ! Tak vám zase po dlouhý době píšu článek. Má divnej název, já wm, ale na blogu jste mohli najít rrbiku -Mňau- . Takže, co to má být ? Tato rurbka bude už podle názvu o kočkách :D Budou tam naše typy, jak si například vyrobit dort pro kočku, jak vyrobit obojek atd... Brzy se chystám dát tam článek -Dort- jelikož naše ,,koťáka" Eliška a Fouseček už oslavili svoje první narozeniny, a dort samozřejmě nesměl chybět. myslím že tohle by vás mohlo zajímat, a proto jsem se poradila s Lenčou a rubriku založila :D Na blogu už můžete najít asi 15 rurbik což si myslím že je dost :D Všechny jsou zaručeně originální, tak doufám že je máte rádi/rády a že si články a videa rády/rádi čtete a zkoukáváte nebo jak bych to napsala :D No, a to je asi vše, tak se mějte a čauky :D
Vaše Myška

Skoro jako ségry

27. května 2011 v 20:03 | Lenča ♥ |  Písničky ♪
Někdy mě fakt vážně hodně štve, jindy zase jak
dvojčata jsme. Jindy mi zas připadá jak
nafněná bárbína, ale vždycky pro mě pochopení má.

Ref : Skoro jako ségry ! Jó to jsme my-dvě, skoro jako ségry ale
kámošky ne - jsme, jsme sestřenice !

Já vím že někdy chovám se pitomě, ale né zas vždycky
jsem já na vině ! Vždyť ona je na tom skoro jako já,
ale uznávám že ne tak pitomá !

Ref : Skoro jako ségry ! Jó to jsme my-dvě, skoro jako ségry ale
kámošky ne - jsme, jsme sestřenice !

Někdy se fakt hooodně hádáme, ale za chvíli
jsme zase v pohodě. Někdy nám fakt dost hrabe,
ale sranda vždycky je, a to je DŮLEŽITÉ - É - É !
Vždyť to všichni znáte !

© Lenča & Myška

Deník - 17.díl

27. května 2011 v 19:49 | Myška ♥ |  Deník ♠
Takže čauky, o5 tady máte video deníku douáfm že se na něj rády kouknete, a přeju příjemnou podívanou :D OMG to zní jak v těch televizích, v těch straejch filmech xD no, prostě tady je video:

Budoucnost

23. května 2011 v 20:47 | Myška ♥ |  Téma týdne ♦
O5 o5 o5 jako vždy, začnu jak jinak než slovem čauky. Dneska bdu psát článek na téma BUDOUCNOST tak uvidíme, co mě napadne. Doufám že se vám lčánek bude lbíti, zaujme a že si ho rádi/rády přečtete :) takže, co bych napsaal o budocnosti. Já a budoucnost ? jakej je nmůj názor na většení adt... ? á myslím že budoucnost by měla zůstat neodhalená, prostě, co se má stát stane se, a na co se koukat do budoucnosti, pokud vidíš něco zlého, např. zbytek života strávíš v trápení že se ti něco stane, a čekáš až to příde a nic si neužiješ. Když tam vidíš naopak něco dobréh, tak se zase moc těšíš a nemáš žádný překvapení :D Jako s dárkama na vánoce, když je najdeš, už z nich potom nemáš takovou radost, Já mám ráda překvapení, i když sem taky zvědavá :D Ale do budoucnosti se dívat nechci :D Nechápu proč jsou lidi tak zvědví. Vezměte si třeba ty věštkyně. Jak předpověděla že v roce 2012 bude konec světa. Akorát s tim lid straší, deptá je to a potom, si to vlastně ani neužijou, Kdyby ten konec fakt byl, tak prostě bude, a nikdo nic neudělá, ale já myslím že nebude. Takových konců už bylo. V roce 1990, v roce 2000 no prostě znáte to. Já vím jen jedno, že budoucnost je nejistá. Vezměte si třeba mě a Lenču, nikdo nevěděl jak to dopadne, a jak to dopadlo. Ale taky nevíme jak to bude pokračovta, jak už jsem psala, budoucnost je nejistá :D Nikdo, ano já newím jak to s náma dopadne, jak to dopadne se vším, a ani to vědět nechci, každý den se něco stane, prostě, může to být úplně obyčejnej den,a el přesto se v něm vždycky něco stane. Každej den je jinej, a žijeme jen jednou,nač se trápit budoucností, musíme žít přítomností :D A shrnutí pro tento článek ? : budoucnost je otevřená, věštkyně sou na nic, proč se koukat d budoucnosti a trápit se ní když žijeme přítomností ? :D A to je asi vše, tak se mějte a pp
Vaše Myška ♥

Piš do magazínu DIAMODN ▼ !

21. května 2011 v 22:35 | Lenča & Myška |  Magazín DIAMOND▼
Čauky! Rozhodli jsme se s Lenčou, že uděláme novou aktivitu klubu Flow ! A o co půjde ? Myslíme že by vás to mohlo bavit, a že by se vám to mohlo i líbit.
Půjde o to, že jednou za dva měsíce, ( magazín bude vycházet každý měsíc ), uděláme takovou akcičku, něco jako přehlídka mazlíčků. My vybereme, nebo spíš vylosujeme ( se zavřenýma očima náhodně klineme na nějaké jméno va adresáři e-mailu :D ) členku, a ta bude moct napsat článek na námi zvolené téma do našeho magazínu DIAMOND ▼, a k té vybereeme ještě náhradu, kdyby jedna psát nechtěla nebo tak něco. A potom vybereme ještě nejaktivnější členku měsíce, ta také napíše článek, ale téma si může zvolit sama :) Tato akce bude teda probíhat jendou za dva měsíce, a myslíme že odměna je moc hezká, přece jen psát pro magaín DIAMOND ▼ bude určitě super, ne ? Tak doufám že se budete snažit být aktivní, a že pokud vás náhodně vylosujeme, rády napíšete článek do magazínu. Na podrobnostech se domluvíme po e-mailu :)
Vaše Lenča & Myška

Zeptej se ! 2.

21. května 2011 v 22:13 | Myška ♥ |  Proč ? - Proto ! ○
Ahoj, zkopíruju vás sem článek -Zeptej se!- aby jste to nemuseli hledat, tak se ptejte :D
Takže čauky. Určitě jste si všimli že už nepíšu Lenča & Myška ale jen Myška ♥. Doufám že vám to nevadí, ale některé z vás už mi říkali že je to už je ,,můj" blog. Můj blog to opravdu není, je to pořád náš blog, a já ho budu dál vést, jenom bez Lenči. Ale, to vlbec nepatří k článku který vám tu chci napsat. Jde o novou rubriku -Proč? → Proto!- . Už jsem vám tam napsala myslim 3 články, a teď už nevím co by vás mohlo zajímat. Takže určitě piště dole ( v komentech ) otázky, co by vás zajímalo, a já vám na to ráda napíšu článek :). Mělo by se to týkat blogu, ale tak trochu vybočit i můžeme :D. Budu se snažit napsat článek co nejrychleji, alemám toho teď docela dost, tak kdyžtak chvilku z/strpení :D nevím jestli se tam píše s nebo z, takže tio udělám tak jak jsem to udělala :D. A to je vše, takže čauky a mějte se :)
Vaše Myška ♥

Deník - 16.díl

21. května 2011 v 19:09 | Myška ♥ |  Deník ♠
Srry že sem ve videu řekla že je to 17.díl deníku :D To byl omyl, ztrácím v tompřehled :D :DLoučení

21. května 2011 v 11:11 | Lenča |  Náš archiv ☼
Takže teď už jsem napsala články které jsem měla a tak se tímhle videem už naprosto loučím takže...
Díkyx moc za všechno a naposledy čaukyx. Vaše Lenča♥

Vestička+pásek=úplně jiné tričko!

19. května 2011 v 22:12 | Lenča & Myška |  Móda a doplňky ♀
Takže čaukyx (fajn podle pozdravu možná poznáváte mě Lenču tenhle článek sem m+ěla napsat už dřív ae nestíhala sem to takže ho tu máte už teď ae to neznamená že se vracím). Mno tj teď fuk takže tady máte ukázku toho, co dokáže pásek a vestička i třeba s úplně obyč tričkem!:

Maturita

17. května 2011 v 6:00 | Myška ♥ |  Téma týdne ♦
Co by jste řekli ž teď napíšu .... Hm.... těžká otízka, co ? No jasně že je to čauky ! :D jak jinak taky, že ? :D No, ale nebudem se tu bavit o mojme ( našem ) čauky, ale o dalším článku na téma týdne. Tentokrát zvolili téma maturita, tak jdemem na to. Já, jelikož jsem teprve na zkladce, nemám samozřejmě s maturitou ještě zkušenosti. To snad dojde každýmu :D Podle mě je maturita hooooodně důležitá. V životě jí potřebuje snad každý,a řekla bych že je to takovej jakoby, taková zzávěrečná zkouška. Prostě je důležitá :D Nechce se mi tad ymluvit o tom, jak když doděláte základku, a když pak jdete na střední, takl že tu střední zakončijete maturitou, protože to každý ví. Už newím co bych k maturitě řekla, takže shrnutí ? : maturita je důležitá, měl by jí mít každý, je nutná k vzdělání lidí, obsahuje otázky z různých předmětů a někdy je asi těžká ( asi jak pro koho :D ) a týden před ní ( myslim :D ) dostanete volno, aby jste se ,,učili". Někteříí se fakt učí, a někteří zas ne, to je jejich věc :D No, a to je vše co bych řekla k maturitě, tak doufám že vás tenhle článek alespoň trochu zaujal, a mějte se fajn :)
Myška ♥

Taková chyba ! Prozradila se sama !

16. května 2011 v 20:00 | Myška ♥
Tento záznam je ,,obráceně". Nechci to předělávat, tak to čtěte od zdola nahoru. Prostě jako je to na alíkovi, jak se to tam posouvá :D Prostě je to od zdola nahoru a tečka :D . Tady můžete vidět jak se nám M.Z. krásně sama prozradila. Nejdřív chtěla adresu ( dělal že neví o co jde ) a pak mě seřve ( i kdžy já sem jí neslyšela, tak spíš sepíše :D OMG co to je zase za výraz, no prostě tamto co napsala :D ) z toho samého účtu na alíkovi že nutíme lidi aby se přihlásili do klbu Flow. Všimněte si ke konci ( u shora :D ) když sem jí řekla-napsala: kde máš důkazy ? jak hned napsala že musí na trénink. Njn, pokud to nemáte fakt dobře promyšlené, ze lži se nevykroutíte :D

Co říkáte tomuhle ?

16. května 2011 v 19:52 | Myška ♥ |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Toto je záznam z chatu z alíka. Založila jsem stůl : Přihlásíš se do klubu Flow ? Holky 10-14 let, mladší is tarší nebo tak něco. A přisedla si lentilka79. Neměla jsem tušení, atak sem jí normálně poslala to co posílám všem co si přisednou. Nejdřív nechtěla, ale pak ... a nakonec jsem zjistila, nebo spíš Lenča zjistila ( jak to se dozvíte v dalším článku ) že je to asi naše milá M.Z. nebo někdo z upíři-čičí. Takže se koukněte, jak se někdo pokoušel dostat do klubu Flow. Naštěstí jsme na to přišli, takže jsme to samozřejmě zatrhli.

Myslíte si že nutíme lidi aby se přihlásili do klubu Flow ?

15. května 2011 v 17:32 | Myška ♥ |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Chcem, nebo spíš chci, ne chceme ! znát váš názor ? Nutíme nebo nenutíme lidi aby se přihlásili do našeho klubu Flow ? Je to jen reklama nebo je nabádáme ? Hlasujte dole v anketě !
Vaše Myška ♥

Nic nebude jako dřív

14. května 2011 v 14:42 | Myška ♥ |  Písničky ♪
Joo … jeee, jé…
Myšlenky nech plynout, v čase zpátky se vrať …
Hodiny života nech točit se zpět - ať ne-zapomeneš
na to dobré, co bývalo dřív, vzpomínky ti plynou v hlavě,
ale . . .
Ref: Nic, už, nebude jako dřív! Tvoje vzpomínky se
rozplývaj ! Hodiny života se zastavit nedaj, furt
bijou - tik, ťak, tik, ťak … Ty, snažíš se to změnit, ale
nejde je zastavit! S tím vším se musíš smířit, nic, nebude
jako dřív …
Joo … jeee, jé …
Jednotlivé kapitoly, tvého života si čteš … Pouštíš si videa
a furt přetáčíš je zpět - když prohlížíš staré fotky,
brečet se ti chce, film života promítáš si v hlavě, ale …
Ref: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Nic nebude jako dřííív … Život nebude stejný jde dál.
Celý ho nezachytíš, jen útržky se lapit daaaj … Songy,
Fotky, videa - jsou těmi útržky, jsou důležité a nesměj, se
zničit …
Vykřík: ,,Nic nebude jako dřív !!! "

© Lenča & Myška

Proč Cesta k Přátelství ?

14. května 2011 v 14:00 | Myška ♥ |  Proč ? - Proto ! ○
O5, zase, jako vždy čauky ! :D Dneska vám napíšu článek -Proč Cets ak přátelství- tedy proč jsme film pojmenovali zrovna takhle. Máme několik vysvětlení :) takže, sem s nimi:
  1. Blesklo nám to hlavou, a tak jsme to tak pojmenovali
  2. Hodí se to, protože Áďa a Laura k sobě najdou cestičku
  3. Přišlo nám to takový docela hezký, a prostě že se to k tomu filmu hodí
Takže to by byly 3. důvody proč. No, jak už sem psalal, blesklo nám to hlavou. Stalo se to asi takhle: Lenča: ,,tak jak se to teda bude jmenovat ? " Myška: ,, Já nwm, co třeba, hm..... " Lenča: ,, Chtělo by to něco výstižnýho... " Myška: ,, A co Cesta k Přátelství ? " Lenča: ,,Jo bezva, bude to Cesta k přátelství" a bla bla bla. Myslím že jsme ho vyymsleli dohromady, ale tady sem topro ukázku napsalal takhle :D . No, a už nevím co bych vám k tomuhle článku psala, protože vyvětlení už jsem vám řekla. Víc už nevím, ale kdby vás zajímalo ještě něco konkrétního tak pište komenty :) Toď vše, pp
vaše Myška ♥

Deník - 15.díl

14. května 2011 v 7:00 | Myška ♥ |  Deník ♠
Tady máte 3 videa, ale za to krátká. Vybíjel se mi foťák, tak sem to natáčela snad půl hoďky. Vždycky sem tam něco nestihla říct a vybil se, prostě děs :D Tady jsou videa:Měli by jste vědět

12. května 2011 v 21:43 | Lenča & Myška |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Ahojíííík. Asi by jste měli vědět, že jsme se přihlásili do toho, no jak se to jmenuje, prostě aby o nás mohli třeba napsat Top blog. už nám odpověděli. Hnedají jen blogy které mají stovky návštěvníku denně, takže máme smůlu. ty jo, jeden ,,blbej" bod. Jinak všechny splňuje. Tyhle TOP blogy by spíš měli zviditelňovat blogerky které nejsou ,,objeveny" a ne ty o kterých už spousta lidí ví, no ale to je fuk. Až budemem mít větší návštěvnost, tak se o to možná pokuísme znova :) to uvidíme. No, a dál jsme psali ještě na jeden web, ale to zatím prozrazovat nebudem. Nechceme to zakřiknout :) Tak nám držte palce ať to vyjde :D A jinak se zatím mějte a pp
Vaše Lenča & Myška

Napiš new song na téma: zachraňte je !

12. května 2011 v 21:27 | Myška ♥ |  Soutěže pro vás
O5 čauky. Jak jinak taky. že ? :D Mám tu pro vás další soutěž. Ano, i přesto že Lenča odešla budu pořád pořádat soutěže pro naše členky. Takže, nebudu kolem toho dlouho kecat,jdeme na to. O co půjde dneska ? Půjde o to vymyslet song ( písničku - pro ty neznalé xD ) na téma: Zachraňte je! Kdyby to někomu nedošlo tak je to na téma Zachraňte zvířátka na kterých se testuje, která jsou týrána atd... Tato soutěž bude o něco složitější, ale alespoň budete mít co dělat :) A tady máte údaje :

Téma: Zachraňte je!
Od kdy: 12.05.2011
Do kdy: 06.06.2011
Úkol: napiš song na téma které je určené, song by měl mít alespoň 2 sloky a refrém
Cena: Lenča & Myška ji nazpívá + překvápko :D

Výtvory posílejte na e-mail : lencaandmyska@seznam.cz

UPOZORNĚNÍ! Soutěže se mohou zůčastnin pouze členové klubu Flow! Pokud chceš i ty soutěžit,přihlásit se můžeš ZDE :)

Vaše Myška ♥

Proč klikr trénink ?

12. května 2011 v 10:28 | Myška ♥ |  Proč ? - Proto ! ○
O5 čauky ! Dneska vám napíšu na takové to naše ,,téma" -Proč klikr trénink - . Takže, proč ? Proč jsme vůbec založili rubriku klikr trénink ? Proč zrovna s kočkou ? A prostě proč ? To vše se dozvíte v tomto článku. Začalo to tím, že Lenča si koupila knížku -Klikr trínink s kočkou-. Nejdřív si chtěla klikr trénink dávat jen na svlj blog. Ale pak mi řekla, jestli bych nechtěla by jsme to dali na náš blog. A já souhlasila. Prostě, jsme začali natáčet videa. Teď si říkáte, proč s Eliškou A Fousečkem ? Protože jsou to naše ťuťátka, a navíc byli maličký a prostě se to s nima dobře učilo. Myslím že by jsme asi těžko trénovali Mikeše nebo Simbu ( kteří v té době ještě žili). No prostě jsme vzali naše koťátka a začali jsme. Nejdřív jsme je navykli na klikr, atd atd... A teď už trénujeme třeba mávání, prošení a tak různě. Jasně, mohli by jsme trénovat i se psem - Alanem. To je babičky pes, ale už je taky asi 8 let starej, a navíc neposlouchá, utíká, takže totho by jsme taky těžko učili. Navíc knížka je -Klikr trénink s kočkou- ne se psem :D. Teď vám napíšiu něco k našemu, jak bych to řekla, k naší ,,trénovací" místnosti. Proč jsme vybrali zrovna takovou tu zasklenou ,,terasu" ? Proč netrénujeme venku ? Proč netrénujeme jinde ? Venku netrénujeme protože by nýám koťátka utíkali, a prostě, je tam hluk a rozptilovalo by je to. Takže, proč ne jinde v místnosti ? Vybrali jsme zrovna tuhle, protože jsou tam kytky, je tam vidět ven, takže myslíme že je to takový přirozený prostředí. Zkrátka je to tam nej. Jen když je tam mega vedro protože jak jsou tam ty kytky tak je tam někdy vlkho, tak trénujeme vedle :) No, a to by bylo asi tak k tomuto článku o klikr tréninku. Rubriku jsme založili protože si myslíme že je to zajímavé, máte tam i postupy, takže můžete taky trénovat. A navíc, skoro na celém netu, to snad skoro nikdo v ČR nemá blog o klikrtréninku. To prostě když jsme to hledali tak jsme to nikde nenašli. A na youtube jsou jen se psem. Prostě je to unikátní a originální rubrika, kterou najdete pomalu a asi nejspíš jen tady, takže dooufáme že se vám líbí :) No, a to je už opravdu vše, takže čauky !
Vaše Myška ♥