Srpen 2011

Naše zážitky: Červenec 2011

30. srpna 2011 v 13:26 | Lenča & Myška |  Naše Zážitky

Jak to teď bude?

30. srpna 2011 v 1:47 | Lenča & Myška |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Čaukyx! Takže tady vám sdělíme na jaké novinbky se můžete těšit apod.
Jak ste si určo všimli tk o prázdkách tu toho moc nebylo. Ae nebojte se! Teď se to o5 vrátí do ,,starých kolejí" a navíc pro vás máme i pár supr novinek. Brzy se těšte na new dess(tentokrát od Lenči) a co se těch našich pravidelných ,,seriálů" týče tk určo se teď o5 rozjede klikrtrénink, deníky a módní rubrika. Do těch se budem snažit přidávat pravidelně (+se pokusíme o fotopříběhy ae s těma e to složitější) a do ostatních rubrik samozřejmě takyx budem přidávat ;). A inak na jaké novinky se můžete těšit? Určo na náš magazín Diamond kterej plánujeme zveřejnit v září, na ňáký ty videjka z prázek+dokumentace z natáčení, new verze klikrtréninku s Garfieldkem, takyx plánujem klip, pak samozřejmě v nedohledném termínu náš 2. film Sladký život SuperStar a nakonec máme v plánu seriál ae o tom víc jindy ;). Tk to e z novinek zatim všechno ae nebojte ono nás etě něco napadne ;D.
A co že to máme v plánu do těch pravidelnejch rubrik? Mno tk klikrtrénink o5 ,,ožije"+přidáme etě klikrtrénink s Garfieldkem, mno tk deník k tomu neni co dodat prstě klasika každej tejden info+novinky ;) a nakonec módní rubrika do který už chystáme článek s názvem ,,Loli styl" a pak máme etě další 3 témata naplánovaný dopředu ;).
Mno a to e asi vše co sme vám f článku těly říct takže se zatim mějte a Čaukyx!
Vaše Lenča & Myška

P.S.: Pro členky: Chystáme new aktivity klubu! Budou se týkat našeho magazínu + etě nějaké výhody(ae ty nemáme ještě přesně ujasněné ae počítejte s něčím ako třeba možností předčasného shlédnutí filmu apod...)Videa...

29. srpna 2011 v 10:38 | Lenča & Myška |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Čaukyx! Takže tenhle článek e en taký info bo ak to nazvat. Prstě k věci: Určo si všichni vzpomínáte na problémy během vylepšování Blog.cz. Může se zdát že teď už e všechno OK ae bohužel edna docela velká závada která tu před ,,Vylepšením" nebyla jim trošku unikla. A ta závada je samozřejmě to že když máte v článku bo na stránce více videí tk se v článku prohazujou, neobjevujou bo i přeskakujou do jiných článků. Takže se plsky orientujte podle názvu a textu článku a názvu u videa z YT. Ptz asi vám dojde že to že ve článku ,,Co jsme si koupily na BSSI-ČB" e video ,,Orientace ve scénáři" asi nebude upe správně. A tk se plsky dycky mrkněte i na název samotného videa a případně párkrtát stiskněte ,,F5" dokud vám to nenaskočí správně. Docela velký problém to působí u CkP plný verze (vlastně i tý provizorní) kde se videa neuvěřitelně přehazujou. Takže o5 několikrát stiskněte ,,F5" a orientujte se podle toho kolikátý to video e: v názvu e dycky napsáno např.,,Cesta k přátelství plná verze (1/8), ,,Cesta k přátelství plná verze (2/8), ..." takže se prstě ňák dopracujte k tomu aby to šlo popořadě od (1/8) do (8/8). Tk tod vše k závadě u videí pokud nechápete pište do komentů bo na mail ;).
Vaše Lenča & Myška

Grrr!!! & Vrrr!!!

28. srpna 2011 v 23:45 | Lenča & Myška |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Takže čaukyx! Možná se vám název článku zdá trošku zvláštní ae věřte nám že přesně tohle všechno dokonale vystihuje. Je vám asi jasný že nepůjde o nic dobrého. Tk teda fajn máme totiž pár problémů a jeden teda dost nepříjemnej. Jde totiž o film. Nebudem se tu před tim dlouho vykecávat ak e to špatný a přejdem rovnou k věci:
Jak jistě víte tenhle(už skoro minulej) tejden sme měly bejt f ČB a natáčet a bejt aktivní na blogu... Možná vám přišlo divný že se tu neobjevily ty slibovaný článkly a videa... Mno a příčinou e... ŽE SME F ČB NEBYLY! Takže na film si budete muset počkat možná i až do jara ae to se faktys nw ptz netušíme dy to budem točit :( . A proč že sme to f těch Budějkách nebyly? Mno přece ptz Lenřča dostala chybný info a den před odjezdem sme zjistily že to bude všechno upe inak takže z natáčení nic nebude. A teď vám to trošku přiblížíme: Původní plán byl že přijedem do ČB a Lenča tam bude mít třikrát do tejdne od 9:30 do 13:00 soustředění a ostatní dny budem celý natáčet a v ty tři si Myška přispí a kolem 12:30 přijede za Lenčou na zimák a pudem natočit scény ve městě apod. Takže vlastně téměř dokonalý jenže. Jenže asi den bo dva před odjezdem se k nám doneslo to ,,správný" info který bylo: soustředění bude každej den od 8:00 do 15:00/16:00 takže bysme na natáčení měly faktys málo času a navíc by byla Lenča téměř pořád na zimáku a Myška se nudila a pekla f bytě. Takže odjela en Lenča (Opravdu dobrovolně - těsně před odjezdem si chtěla zlomit nohu bo prstě něco aby nemohla bruslit - ae Myšce se podařilo narazit jí prst u nohy bohužel až o tejden pozdějc) ,,naštěstí" měla new brusle tuhý ak šutr takže měla úžasný puchejře, rozdrcený kolena apod. A tim pádem nemohla ani skákat dvojáky takže celý soustředění jí bylo téměř en pro zničení nohou ae to teď neni důležitý en že to pěkně nase*e. Takže se jí podařilo přesvědčit motheršku aby mohla do HM za Myškou odjed už ve čtvrtek odpoledne místo soboty dopoledne takže sme si aspoň etě trochu užily konec prázek. Mno takže s filmíkem e teď termín naprosto nejistej budem se snažit to dotočit co nejdřív a stále vás informovat ;).
Další problém týkajcí se blogu - kterej naštve spíš nás a vás se netýká ae to e fuk - e že dyš nám Lukešovec pučil noťase tk viděl eden mail od blogu takže teď ví náš blog a leze na něj což nás teda faktys se*e ae navíc ho potřebujem zablokovat hned asi ze tří IP adres ož se nám zřejmě nopodaří.
MNo a toď asi zatim vše více zejtra ;)
Takže se mějte a pp.
Vaše Lenča & Myška

Jak se orientovat ve scénáři ?

28. srpna 2011 v 21:33 | Lenča & Myška |  Naše doporučení ©
Takže čauky ! Tady jsme vám natočili video, které někomu z vás možná k ničemu nebude, ale někdo se jím třeba inspiruje :) No, prostě je to video -jak se orientovat ve scénáři- a doufáme že se vám bude líbit, a k něčemu vám bude :D
Toď vše, mějte se a čauky ! Vaše Lenča & Myška

Jak jsme si užli sobotu 20.08.2011 ?

21. srpna 2011 v 11:33 | Lenča & Myška |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Takže čauky/čaukyx !! Asi si myslíte, že ohle bude jen nějakej nudnej článek, co jsme zase děllali, něco jako ,,deníček" bo tak něco. No, ale včera to nebyl jen tak nějakej den :D Takže, včera byla totiž pouť, no, a jak jinak jsme na ní ani my nemohli chybět. Bylo to skvělý, byli jsme tam i s Myščinýma kámoškama, a užili jsme si to. Sice tam nebylo moc atrakcí na který by jsme mohli, ale stejně jsme si to užili. Byla tam superlavice (supernova-něco jako shaker), autodrom, a strašidelnej hrad xD :D. ALe na ten sjme šli taky, navíc se to zrovna seklo, takže jsme tam v tej tmě čekali, takže to bylo lepší :D No, superlavicew, o tej ani nemluvíme, v noci prostě úžasná, když pustili reflektory a suchej led, a točili rychle, tak to bylo úžasný. No, a na autodromu jsme si pěkně zabourali, řídili jsme obě dvě najednou, tkaže to bylo celkem hutý :D Njn, znáte nás, jezdili jsme v protisměru, pozadu atd... :D No, kdyby jste to visděli, asi by jste se tlemili jako my :D No, pak jsme se ,,vožrali" xD cukrovou vatou, no prostě jsme si dali všechny vatu, a pak jsme se všemu strašně tlemili, a byli prostě jak ,,vožralý" xD Ale bylo to strašně super, no, a večer, byl ohňostroj, ten jsme si taky užili, byl moc hezkej, a pak jsme jakože chtěli, teda spíš holky chtěli jít na diskotéku, ale nás už strašně boleli nohy, a ještě jsme museli dojít domů Do postele jsme se dostali asi v 01:30 :D :D Ten den jsme si strašně moc moc moc užili, a doufáme že si to zase příští rok zopakujem :) No, tak toď článek, tak snad jste se u něj pobavili, příští rok vám třega natočíme i videa, ale to jsme nestihli, a ani nás to nenapadlo :D No, tak toď už oprvdu vše, tak se mějte a čauky/čaukyx !
Vaše Lenča & Myška

Co jsme si koupily na 2.BSSI-ČB?

18. srpna 2011 v 6:30 | Lenča & Myška |  Videa ►

Dokumentace z natáčení: Poslední den v HM

17. srpna 2011 v 6:30 | Lenča & Myška |  Dokumentace
Takže tady je o5 zase ňáká ta krátká dokumentace z natáčení. Tohle je z posledního dnu natáčení v Meziříčku (mimo scénky který je třeba vzít znovua ednu na kterou nebyly rekvizity) takže si můžete poslechnout pár stručných řečí o tom že sme dotočily apod. Tk teď už konec psaných keců a tady je to videjko:
P.S. Lenča: Já wm že bych měla mít velkou nadejchanou sukni ae bohužel můj šatník nic takového neobsahuje takže tohle musí stačit ;)

Vaše Lenča & Myška

Kočičky ze zákulisí

15. srpna 2011 v 6:30 | Lenča & Myška
Takže čaukyx! Tady máte dvě kraťoučký videjka a něco k nim ;):
Tohle videjko je točený když jsme natáčeli scénku s Lucyinou show a Evča nám dělala pomocnicii a dostala jednu menší vedlejší roli :D mno a v tej měla nasazený sluchátka ae samozřejmě s kabelem a Mikeš by přece nebyl kocour kdyby po tom kabelu neskočil :D takže zde je videjko jak si Evča hraje s Mikeškem kterej je nadšenej z kabelu a nakonec nás to přece jen nechal natočit i když nám třeba přímo skočil do záběru apod tak nakonec to vyšlo :D.
A zde je druhý videjko kde Myšce trošku přeskočilo a složila při tom úžasnej new song xD! Dokonce na melodii se stejně úžasnym textem: na na na na na na ná ná jemný egyptský vlákna..." xD. Bylo to v době kdy jsme natáčely scénku kterou vám nedokážem popsat tak aby z toho nebylo hned jasný o co tam pude. Mno takže tady máte videjko s ukázkou jak to vypadá za scénou :D.
P.S.: pak to zpívala skoro každej den a přidala i vylepšení a další sloky. ,,Super" xD
Fajn tak to jsou videa pro vás k ničemu ae to neřešte neobjetujete pro to víc jak 3minuty života tak se to dá zvládnout snad ne? :D Mno takže ako vždy zatim čaukyx!
Vaše Lenča & Myška

Změny k lepšímu

14. srpna 2011 v 6:30 | Lenča & Myška |  Videa ►
Čaukyx! Takže tady je malá ukázka toho jak nás dokáže líčení změnit k lepšímu. U Myšky tu je jen taková mini ukázka tenhle článek se týká spíš Lenči s Myškou uděláme třeba někdy jindy :)

A tady je to výraznější líčení:

A aby tu bylo i něco s Myškou tk taková mini ukázečka:

Nebojte přidáme více líčení z filmu tohle jsou jen takové ukázky někdy přidáme líčení na spoustu způsobů jak k lepšímu tak k horšímu ;)
zatim čaukyx
Vaše Lenča & Myška

Film Cesta k Přátelství

10. srpna 2011 v 3:21 | Lenča & Myška |  Cesta k přátelství ♥ ♫ ☼
Čaukyx! Tak a je tu konečně ta dlouho očekávaná plná verze našeho prvního filmu aneb CkP. Víme trvalo to asi rok ae to víte technické problémy a k tomu ještě málo času. Každopádně taď už tu konečná offi verze je takže se určo jukněte ;). A v čom se liší od provizorní? Jsou tom přechody a pár dodaných detailů ;). Takže plsky komentujte jak se vám líbí bo nelíbí a užijte si to :D.

Tk co? Lepší než provizorni žj? :D Tk my doufáme že se vám film líbil a že už se těšíte na další: Sladký život SuperStar který právě natáčíme (tk fajn zrovna teď ne ae o těchle prázdkách :D). Mno a to je vše takže se mějte a zatim Čaukyx!
Vaše Lenča & Myška

Jak jsme přišli na blog.cz ?

4. srpna 2011 v 6:30 | Lenča & Myška |  Proč ? - Proto ! ○
Ahojííííík :) Tak tohle nebude článek Prioč-Proto, ale jak :D No nevadí, i na takovéhle otázky se můžete ptát. A zeptala se nás Nikča, a zeptala se jka jsme přišli na blog.cz. Takže jdeme na to. Myšky kámoška, si založila blog, a řekla jí o tom. Řekla jí jak si ho založit, co to vlastně je a naučila jí všechny základy. No a tak si Myška založila s Evčou blog. Pak si založila vlastní, a po nějaké době to řekla Lenče. Ta si taky založila blog a Myška jí naučila základy atd... Pak se to furt tak nějak rozvíjelo a rozvíjelo až jsme se dopracovali až k našim dnešním znalostem o blogu :) A proč jsme si udělaly stránky právě na blogu a ne třeba na estrankach, blogerce atd.... ? No, blog je klasika ve světe webů :D :D Teda jakože webů který si můžete založit zdarma. Přemýšleli jsme že by jsme přidělali i estranky, ale blog nám stačí. Blog je řekli bchom nejlepší, estranky, tam už je to jinak s dessama, to samý na blogerce. Známe weby na jiných stránkách, ale blogy jsme měli i samostané, umíme na nich toho nejvíc ( jako nastavení a tak ) takže jsme si založili zase blog :) No, a to je asi tak vše, tak se mějte a čauky :D
Vaše Lenča & Myška

Proč se náš magazín jmenuje DIAMOND ?

2. srpna 2011 v 10:59 | Lenča & Myška |  Proč ? - Proto ! ○
Takže čauky ! Zse píšeme článek do rurbiky -Proč?→Proto!-. Ptali jste se proč se náš magazín jmenuje právě DIAMOND, a tak vám to tady vysvětlíme :) Takže jdeme na to. Prvně se náš magazín měl jmenovat, no to ani nevíme, prostě jsme vymýšleli různy zkratky, z různých slov, potom takový nějaký různý slova jako Black cat, Flow, atd... A Lenča si furt mlela svoje: Diamond, Glitter ! A Myška furt ne, to je blbý, to je jako Diamond cats ( ne že by je neměla ráda, ale prostě,nemusí je, nwm, jako nějak moc se o ně nezajímá ). No, a takhle jsme se dohadovali asi 2 hodiny, možná víc. Pak Lenča řekla: tak jestli si nevybereš do 15 minut tak to bude Dimond. To Myšku strašně dopálilo, aby jí Lenča dávala ultimáta ? BO jak se to říká, nebo píše rpostě tamto :D . A tak přemýšlela, a přemýšlela, a přemýšlela. Ale nemohlo jí nic napadnout. Přemýšlela o slovech JUST, atd... Jak udělat nějakou zkratku. Nebo Flow, ale Lenča nechtěla. Nechtěla ani Lenča & Myška nebo tak něco.Prostě jsme ani jedna nechtěli, aby to bylo podle tý druhý. Lenča pořád bojovala za Diamond, a Myška furt že to je děsný, a že tak se to jmenovat nebude. Nakonec jsme se rozhodli že bude mít každá svlj magazín, svoje jméno, prostě svůj a budoou dva. Ale pak nám oběma došlo, že to by náš blog rozdělilo na 2 půlky, a to jsme nechtěli. A tak jsme se rozhodli že bude jen jeden magazín. A jméno ? No, Myška nakonec souhlasila že to bude Diamond. A proč předtím nechtěla ? Protože nechtěla aby to bylo podle Lenky, ale vlastně se jí to slovo taky celkem líbilo. No a tak podle toho se jmenuje náš magazín - DIAMOND :) Mimochodem, pop prázdninách se můžete těšit na první číslo :) Toď vše, mějte se a pp
Vaše Lenča & Myška