Prosinec 2011

Dropsy pro křečky

30. prosince 2011 v 14:13 | Myška ♥ |  Naše doporučení ©
Takže čauky ! Rohodli jsme se vám dát sem článek doporučení, ve kterém vám doporučíme Dropsy pro křečky.

Eliška, Fousek, Garfield, Mikešek - Naše kočičí zlatíčka

29. prosince 2011 v 14:50 | Lenča & Myška |  Mňau
Takže čauky ! Rozhodli jsme se vám sem dát nějakej článek o našich kočičích zlatíčkách, máme samozřejmě i jiný zlatíčka - pejsky, křečky atd.. :D ale tady na blogu je to zaměřené nakočičky, takže tady je článek :)

Co kočičkám pod stromeček ?

24. prosince 2011 v 14:31 | Lenča & Myška |  Mňau
Čauky! Sice už je Štědrej den ale stejně vám sem tenhle článek dáme :). Asi většina z vás ví čím svoji kočičku potěšit, ale tady jsou naše typy: zamyslete se co vaše kočička dělá nejradši. Pokud je to mlsoun, nejvíce potěší nějaký vyjímečný pamlsek z toho co ma nejradši. Lenochy potěšíte měkkou dekou, pelíškem nebo škrabadlem. Ty co si nejraději hrají samozřejmě potěší jakákoliv hračka, ale uvažujte jestli má kočička ráda rolničky, peříčka, jestli radši běhá za míčkem, nebo skáče po myši na provázku. A co pro koťátka? Pro ty samozřejmě platí to samé :) ale máme jeden speciálni typ který určitě ocení každé koťátko. Smetanové kuličky se kterými si může pohrát a pak si na nich smlsnout :) najdete je ve žlutých sáčcích značky gimpet. Jinak určitě všechny kočičky zešílí ze stužek a balících papírů :D. Tak to by bylo všechno, ale hlavně nezapomínejte ze kočičkám nezáleží na ceně, takže určitě více potěší hračka za stovku, než diamantový obojek za sto tisíc ;)
Vaše Lenča & Myška

Deník - 31.díl

22. prosince 2011 v 23:23 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Sry ale Lenča nestihla nahrát 30. díl takže tu bude se spožděním až po tomhle ae snad to moc neva :D tak jako vzdy dost kecu:
Hlasujte v anketě co si myslíte o new verzi deníku ;)
P.S.: tim neni myšleno ,,fuuuuuuj! Vzdyt neumite zpivat tak proc to tocite? Trapkýýýý!" ptz o5 neni to pro obdiv ale pro zabavu ;)
Vaše Lenča & Myška

Škola

21. prosince 2011 v 19:05 | Lenča & Myška
Takže čauky, konečněě tu pro vás máme nějaký článek, nebo spíš video s naším názorem. Je to sice skoro o ničem, ale tak alespoň něco :)

Čtete a shlížíte všechna videa a články až do konce ?

15. prosince 2011 v 19:06 | Lenča & Myška |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Takže čauky ! Zajímá nás, jestli shlížíte všechna naše videa až do konce nebo ne. Jestli čtete články až do konce nebo ne :D Prostě nás zajímá jak shlížíte naše videa a články toď vše. Takže tady máte anketu a hlasujte hlasujte, piště komenty i třeba co by jste chtěli jinak apod... :)
Vaše Lenča & Myška

Proč film SžS není stále dotočenej ?

15. prosince 2011 v 18:53 | Lenča & Myška |  Proč ? - Proto ! ○
Takže čauky ! Už dlouho tu nebyl článek, a tak jsme se rozhodli něco napsat. Nevěděli jsme ale co, a tak jsme se rozhodli napsat článek o tom teď možná největším na co čekáma - filmu Sladký život Superstar, aby jste věděli jak t s ním teď valstně všechno vypadá. Takže:
Film je prakticky dotočenej, chybí jen pár záběrů, což jste se mohli dozvědět i v jiných článkách. V těchto záběrech už neni Myška, až asi na 1 nebo 2 který se natočí v HM. Řekli by jste, že to teda nemůže bejt zas takovej problém natočit pár scének, ale věřte nebo ne, problém toje. Během natáčení jsme měli problémy s herečkama - museli jsme je různě nahrazovat, a tak zbývá pár záběrů právě s nima. Další problém je, že nás rodiče nechtěli nechat v ČB, takže to bylo těžký je přemluvit. Pak do toho taky vlezlo Lenči soustředění a bla bla bla. Prostě se to všechno sypalo. Nakonec jsme to ale všechno úspěšně natočili, až na těch pár záběrů. A teď konečně k nim :D Jejich dotočení si musí naplánovat Lenča, a to bude pravděpodobně někdy po new roce nejspíš, musí se to domluvit s herečkama apod... A pár scének s Myškou - no tak to točení v šatech v zimě nějak přežijeme no :D ( Film se odehrává v létě samozřejmě, takže nemůžeme jít venku nabalený :D ale tak to je fuk :D )
NO, a pak filmík poputuje k Lenče do střižny :) TeĎ už určo žádný problémy s programem nebudou, takže to půjde rychle, no a pak už se můžete těšit na ( podle nás :D ) boží film Sladký život Superstar :) Takže můžeme jen doufat že se to všechno rychle vyřeší a vy se zatím můžete těšit :)
Zatím čauky
Vaše Lenča & Myška

Deník - 29. díl

5. prosince 2011 v 22:37 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Čaukyx :D ja wm uz zase :D tenhle denik uz je ai 14dní starej ae nak sem ho zapomela nahrat :D natacel se uz asi 12. listopadu takze sry mno :D ae nebojte ten new z tohohle vikendu pridam snad ve stredu bo utery ;)
Vaše Lenča & Myška