Květen 2012

Dokumentace z víkendu 2

27. května 2012 v 9:23 | Lenča & Myška |  Dokumentace
Takže čauky :) Tady je ještě nějaká dokumentace z víkendu, na kterou jsme trochu pozapomněly, ale tak nevadí :D

Dokumentace z víkendu - naše přání

23. května 2012 v 23:01 | Lenča & Myška |  Dokumentace
Čauky/x! Takže jsou tu další dokumentace. Jelikož nám při jejich natáčení nedošlo že jsme nenatáčely žádnou předchozí kde bysme řekly něco o tom o čem tam pak dál mluvíme tak tady o tom něco máte abyste pochopili :D :
jak už jsme nejspíš zmiňovaly ve 43. deníku tak jsme se rozhodly natočit vám takovej ,,návod" nebo spíš by se dalo říct ,,nápad" na vytvoření takové ,,nástěnky vzpomínek". Mno a my jsme se rozhodly že si na ni nebudem připínat pouze fotky a různé vzpomínkové věcičky, ale také naše přání která poskládáme do ,,lucky stars" a vždy když se nám to přání splní, tak ho jak jinak než rozložíme a připneme na nástěnku.
tak teď už je snad všechno jasný a můžeme přejít k dokumentacím :D

A tady už máme doskládáno :)
tak toť zatím vše a omlouváme se za dočasnou nižší aktivitu ale teď jsme se o víkendu nesešly a tenhle se taky/x nesejdem, takže toho máme málo a na články neni čas ptz se snažíme co nejdřív dodělat 2. DIAMOND ;)
Fajn a teď už fakt bb :D
vaše Lenča & Myška

Deník - 44.díl

18. května 2012 v 19:46 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Takže o5 po nějaké době čauky/x! :D Sry že to přidáváme až teď ale prostě nebyl čas, nějaký ty technický problémy ale to teď nebudem řešit tady už máte ten deník :D
tady máte ještě jednou ty odkazy kdybyste se chtěli mrknout :) :
Co víc dotat? :D Prostě se mějte a zatím bb
Vaše Lenča & Myška

Jak na návštěvnost

14. května 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  Naše doporučení ©
Takže čauky :) Jsou zbytečný kecy, ale tohl evideo by vás mohlo zajímat, řekneme vám jak to děláme s návtěvností a prostě ohledně naší návštěvnosti :D

Sláva

12. května 2012 v 8:29 | Lenča & Myška |  Naše názory ©
Čauky/x. Tady he další video do rubriky názor vs. názor. A na co to tentokrát názor bude? Bude to náš názor na "slávu".

Dokumentace z víkendu

10. května 2012 v 17:54 | Lenča & Myška |  Dokumentace
Takže čauky :D Jelikož jsme spolu byly o víkendu, tak jsme to samozřejmě dokumetovaly, takže tady máte 1 a 2 video s dokumentací :)


Deník - 43,5 díl

9. května 2012 v 21:30 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Takže čauky/x. Jelikož jsme strávily víkend spolu,t ak jsme natočily takovej 43,5 díl deníku, jelikož ve 43 jsme nestihly říct všechno :) no a jinak se brzo těšte na dokumentace atd... :) Jinak se Myška omlouvá za spožděné nahrání, ale když už to bylo skoro nahraný na YT, tak se údajně vybil notebook, takže se to muselo anhrávat od znova :/

Bazar - trička s krátkým rukávem

7. května 2012 v 20:29 | Lenča & Myška |  Bazar
Takže čauky/x! Tady máte první náš bazar. tentokrát budou ke koupi různá trička s krátkým rukávem. A co více dodat? Snad se budou líbit a více c cč ;)

Deník - 43.díl

5. května 2012 v 9:11 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Čauky/x! Tak tady máte (po delší době) 43. deník a mno kecy jsou zbytečný ptz to všechno máte ve videu :D
Tak toť vše a fakt sry že jsme to přetáhly :'(
Zatím bb Vaše Lenča & Myška

Město nebo vesnice

2. května 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  DUO články ◙
Čauky/x! Je tady další DUO článek. Tentokrát to bude: město nebo vesnice :) a začneme městem:

Lenča: Jak možná víte, já bydlím ve městě. Dřív jsme sice bydleli na vesnici ale to už bych teď asi fakt nepřežila.
Jasný dokud mi bylo 5 tak fajn ale když si představim chodit tam do školy? I v tej školce to bylo strašný → všichni tam byli takový strašně divný, jiný a nikdo se se mnou nebavil :( :D. Asi proto jsem byla takovou ,,parodií" na sebe teď. Ale pak jsme se přestěhovali všechno se tak nějak obrátilo. Jsem tu spokojená. V obchodě, nákupáku nebo škole jsem za 10minut.Můžu si vybrat prakticky jakýkoliv koníčky ptz téměř všechno je tu dostupný aniž bych tam musela dojíždět. Prostě je tu vše potřebné k životu :D. Akorád v zimě s tou úžasnou údržbou silnic je to tu prostě ,,krásný"(pokud nechápete ironie). Pak mě samozřejmě štvou ti nejmenovaní spoluobčané (jejich ,,název" může začínat na ,,c"/,,r"/,,n s"/,,h p s") nejradši bych je poslala třeba na antarktidu :D. Pak je tu samozřejmě více zlodějů(mno to nejčastějc bejvaj ti nejmenovaní spoluobčané :D) apod. takže se hodí u sebe nosit pepřák. někdo tvrdí že tu snadnějc narazíte na pedofily ale já bych řekla že to spíš na vesnici nebo v okolí města přímo ve městě možná tak pozdě v noci ptz jinak je tu moc rušno. ten ruch to je další věc co mám na městě ráda :D. Nesnáším když je moc velkej klid a navíc když je zacpaný město a jedete třeba na trénink tak máte hned výmluvu, ne? :D. Takže shrnutí? Ta vesnice mi prostě jednou za tejden(a na prázdky) stačí a rozhodně bych to nevyměnila.

Myška: Já bydlím ve vesničce ( spíš je to braný jako ulice ) poblíž takovýho městečka. Obchoďáky tu nejsou, jsou tady nějaký potraviny a ťamani :D. Sice by nebylo špatný bydlet ve větším městě, ovšem větší města=hodně lidí, velkej provoz, horší vzduch, víc zlodějů, úchylů, místo domu třeba panelák atd... samozřejmě města nemají jenom zápory, mají i svoje klady např. máte tam spoustu obchoďáků, je tam víc lidí, takže když potřebujete např. ( z naší zkušenosti ) něco natočit, je snažší najít tam nějakého dobrovolníka. Nemusíte se vždycky chovat úplně slušně, jelikož je tam spousta lidí který vás vůbec neznaj-když třeba něco provedete na vesnici, druhej den to ví každej, máte tam takový ty věci jako kino, aquapark atd... Já nějčastěji jezdím do města který je kousek od nás, tam se celkem věcci sehnat daj, kino atd... tam je, ovšem neni to žádný super velký město. V létě jezdím za Lenčou do ČB nakupovat. Jinak do toho města kus od nás jezdím průměrně tak 1 za 14 dní, a někdy pak samozřejěm do těch větších měst, ale to málokdy. Já bych město za vesnici určo nevyměnila, možná tak nějaký trošku větší než je to naše, ale o moc ne, mám vesnici ráda a naše pidi město ráda :)