Červen 2012

Pondělí - 7.7.2008

30. června 2012 v 6:00 | Lenča & Myška
Myška: ,,Ráno jsem vstala v 7:58. Lenka vstala asi v 7:30. Když jsme se obllékly a nasnídaly, šly jsme na zmrzku. Obě dvě jsme si daly Ťuti-fruti a Lesní směs. Obě byly moc dobrý. Když jsme přišly, začalo pršet, a tak jsme si pustili film Roztomilý mazlíček. Pak jsme dopsaly deníček. Potom byl oběd." Lenča: ,,Po obědě jsme si pustili další film - Narnii. Rozpršelo se ještě víc. Když Narnie skončila, šli kluci ven, protože už skoro nepršelo. A my jsme měly "pré". Chtěly jsme si uvařit krupičnou kaši, ale pochutnal si na ní jenom záchod. Pak jsme vařily míchaný vajíčka, ale taky je dostal záchod, a pak jsme zkusily uvařit ještě jednou ty míchaný vajíčka. Tentokrát se povedly a nedostal je záchod. Snědly jsme je my. Pak se Myška chtěla dívat na Krtečka. Ale já jsem se na něj v žádným případě dívat nechtěla. Naštěstí Krtečky už nemáme." Myška: ,,Achjo. Tak jsme se koukaly na Toma a Jerryho. Pak byla večeře. Po večeři jsme se koukaly na Kobru 11. Potom jsme si četly. Nakonec jsme obě usnuly."

3, 2, 1... AKCE! - Trhání oblečení

29. června 2012 v 8:11 | Lenča & Myška
Takže čauky/x. Je tu o5 další video z téhle edice. Tak sna se bude líbit ;)
tak toť vše tak snad se video líbiloa co víc dodat? Snad už jen zatím bb.
Vaše lenča & myška

Neděle - 6.7.2008

27. června 2012 v 16:29 | Lenča & Myška
Takže čauky/x. Už hodně dlouho tady nebyl žádný článek z našeho Prázdninového deníku :) Tak jsme se rozhodly, že když už jsou tady zase ty prázdniny, tak tady zase něco z našeho ,,prázdniňáku" napíšem :) Možná vás to bude nudit, ale je to náš starý prázdninový deník, který jsme psaly v roce 2008, takže asi před 4 roky.

Něco málo o seriálu ,,moje druhé já"

26. června 2012 v 20:57 | Lenča & Myška
Čauky/x. Asi už jste slyšely o tom, že se toto léto chystáme točit seriál. Tak jsme se rozhodly, že vám sem dáme nějaké to info ;).

Seriál nese jméno ,,Moje druhé já". A hádejte kdo bude hrát hlavní role?... hm... víme je to opravdu složité uhodnout... fajn to dojte snad úplně každýmu :D (pokud vám to nedošlo jde samozřejmě o nás :D)
Naše role nesou jména Nela(Lenča) a Linda(Myška).
Linda je ta trochu fiflena, často bezohledná, záleží jí hlavně na slávě a na tom jak ji vidí ostatní a díky své ztřeštělosti se nechá často a snadno Nelou zatáhnout do problémů. Sama ale nikdy plány které by mohly znamenat průšvih nevymýšlí, protože se nechce dostávat do problémů ale když něco navrhne Nela není těžké ji přemluvit.
Nele ani moc nesejde na tom, co si o ni myslí ostatní. Na povrch se chová jako ,,party girl", rebelka a je jí všechno jedno, ale časem k ní začne promlouvat její druhá stránka, která se zdá být téměř parodií na tu Nelu kterou všichni znají.

Na začátku příběhu jsou dvě obyčejné kámošky a jejich sen. Nahrávají svá videa se zpěvem na net, říkají si duo ,,Black angels", a doufají že si jich někdo všimne. Jednoho dne se jejich sen stane skutečností. Jsou pozvány na casting, na který se samozřejmě bez váhání vydají, a jejich život nabírá nové rychlosti. Zezačátku jim to oboum připadá úžasný a Nela své ,,druhé já" ignoruje, časem jí ale začíná dělat vystupování, a vše ostatní, čím dál tím větší problémy, nejdříve si to nechce připustit, později ale zjistí že to takhle nepůjde a musí se často těžce rozhodovat, čelit nátlaku, strachu a oboum svým stránkám. Linda si slávu užívá a co se děje s její kámoškou přehlíží. Občas jí úspěch začne stoupat do hlavy ale většinou se včas vzpamatuje. Později si začne všímat že s Nelou asi není všechno úplně v pořádku. Snaží se ji podpořit ale zároveň se snaží nedopustit aby se to jí samotné nedotklo. Vše se začíná komplikovat. Vydrží nakonec jejich přátelství? ...

Co se bude dít a jak to nakonec všechno dopadne se dozvíte samozřejmě až v vsamotném seriálu.
Předpokládáme, že celá série bude mít 12 dílů, každý přibližně o 10-20ti minutách, a bude vycházet každý měsíc. Některé části budou, kvůli překryvnému obrazu, občas trochu náročnější jak na natáčení tak i na střih, ale snad to bude stát za to ;).

Tak to je asi tak vše co bysme vám mohly říct :). teda vše ještě ne, ještě zbývá dodat ,,zatím bb. Vaše Lenča & Myška", ale k seriálu je to vše co vám můžeme říct :D vlastně napsat :D mno to je fuk :D.
Tak zatím bb.
Vaše Lenča & Myška :D

5. Přehlídka Mazlíčků

21. června 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  5. Přehlídka mazlíčků
Takže čauky/x! Máme tady již 5. Přehlídku mazlíčků :) Jsme moc rády že jste se zapojily, a doufáme že se zapojíte i příště :) Do přehlídky nám tentokrát přišlo 9 fotek mazlíčků, což není moc ale ani málo :) Takže, ještě bychom chtěly upozornit, že se nesmějí schánět hlasy a zároveň poprosit ostatní členky, aby pokud na např. alíkovi uvidí: dáš mi hlas tady ? www.lencaandmyska.blog.cz pro ...... tak aby to okamžitě zkopírovaly, a poslali nám to na mail. Ta dotyčná která hlasy scháněla bude vyloučena z přehlídky. Více najdete tady: http://lencaandmyska.blog.cz/1107/new-pravidla-prehlidek-mazlicku doporučujeme si ten článek přečíst, je to dlouhé, ale důležité :) Jinak pokud se bude opakovat to co minule, že si hlasy bude schánět většina členek tak bude přehlídka o5 zrušena a budete mít smůlu všechny. Tak a teď už konečně k mazlíčkům :)

3, 2, 1...AKCE! - když chybí herečka

20. června 2012 v 20:01 | Lenča & Myška
Takže čauky. Je tady další díl 3, 2, 1... AKCE :)

Deník - 46.díl

17. června 2012 v 22:06 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Takže čauky/x :D Po delší době zase deník :) +odpovídáme v něm na dotazy - konečně :D :D

Dokumentace - v buse trochu jinak :D :D

9. června 2012 v 6:00 | Lenča & Myška
Další dokumentace :D

Dokumentace - když odpadne herečka :D

8. června 2012 v 6:00 | Lenča & Myška
Takže tady je další dokumentace, tentokrát z posledního dotáčení sžs :D

Naše zážitky: Dotáčení 1.6.2012

7. června 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  Naše Zážitky
Čauky. Tady je po delší době zase video s našima zážitkama :D tak snad vás to pobaví :D

3, 2, 1... AKCE! - rozbitý display

6. června 2012 v 17:35 | Lenča & Myška
Čauky/x! Je tu první video do téhle edice tak snad se bude líbit :)
Tak co líbí? :) Doufáme že ano ptz pro vás máme netočených už pár dalších dílů ;)
Tak toť zatím vše a zatím bb
Vaše Lenča & Myška

Kachny ovládnou svět

5. června 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  Naše názory ©
Takže čauky. Dneska pro vás máme názorové video. Pište do komentů jakej je váš názor na tohle téma :D Snad se bude líbit :)

5. Přehlídka mazlíčků je tu !

4. června 2012 v 22:04 | Lenča & Myška |  5. Přehlídka mazlíčků
Takže čauky/x ! Je tady další ( již 5. ) přehlídka mazlíčků :) Doufáme že se vás zapojí hodně. Nicméně všichni už nejspíš víte o co jde, ale pro ty nové, co to nevědí, to tady zopakujem. Přehlídky mazlíčků se mohou účastnit pouze členky klubu Flow. Je to jednoduché. Pošlete nám fotku vašeho mazlíčka, pokud žádné zvířátko nemáte, tak třeba babiččina psa, tety kočku, nebo koně na kterém jezdíte na kroužku, prostě vaše nejmilejší zvířátko :) Fotku nám pošlete na e-mail lencaandmyska@seznam.cz a k tomu přidáte krátký popisek typu: tohle je moje kočka, jmenuje se Micka. Jsou jí 3 roky, je to britská modrá kočka. Má ráda kapsičky whiskas, nejraději se povaluje a hraje si s klubíčkem nebo plyšovou myškou. Takže popis+foto pošlete na mail do určitého data. Budeme vás informovat tady i po mailu do kdy máte možnost posílat fotky. No a potom se udělá anketa, dá se tam jméno mazlíčka a komu mazlíček patří, a v článku budou fotky a popisky. Hlasování bude probíhat taky v určitý čas, nejspíš 2 týdny. Hlasy se nebudou schánět, je to čistě dobrovolné hlasování. Samozřejmě si můžete taky hlasovat sami pro sebe, ale měli by jste pouze jednou. My sice nemůžeme zjistit jestli si pro sebe budete hlasovat sami třeba 20krát, ale tak snad se tady nikdo takový nenajde. Jelikož se scháněním hlasů byly problémy, tak vás žádáme: pokud budete např. na alíkovi, a bude tam nějaká členka psát věci typu: prosím hlásneš mi tady ? a tam bude adresa našeho blogu, tak zkopírujte a pošlete nám to, jinak to řešit neumíme. Více o tomhle najdete tady: http://lencaandmyska.blog.cz/1107/new-pravidla-prehlidek-mazlicku . Doporučujeme si to přečíst. Minulá přehlídka mazlíčků byla dokonce kvůli schánění hlasů zrušena, takže pokud nechcete aby to tak dopadlo znova tak si hlasy neschánějte. Tak to je asi vše, a tady už máte termíny, tak snad se vás přihlásí hodně :) A pro vítězku a jejího mazlíčka máme samozřejmě pěknou odměnu, to podle toho co to bude za mazlíčka :D

TERMÍNY:
Fotky posílejte od: 05.06.2012
Fotky posílejte do: 19.06.2012
Hlasujte od: 21.06.2012
Hlasujte do: 05.07.2012

Deník - 45.díl

3. června 2012 v 17:26 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Takže čauky :) Po delší době je tady zase deník, a další tu zase delší dobu nebude. PS: vybila se nám kamera tak je to do dvou částí :D