Prosinec 2012

Cousin/Best friend TAG

30. prosince 2012 v 6:00 | Lenča & Myška
Takže čauky/x :) Jelikož jste si psali, že byste uvítali na našem blogu něco jako Best friend TAG, tak jsme se rozhodly ho natočit :) Tento je s otázkama které jsme si vybraly sami, a potom natočíme ještě jeden s otázkama co jste nám napsali :)

Deník - 63.díl

29. prosince 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Takže čauky/x :) Vítejte u dalšího dílu deníku, no a co víc říct, snad se bude líbit :D

Pomozte kočičkám v útulcích!

27. prosince 2012 v 12:00 | Lenča & Myška |  Náš klub Flow ♥
Takže čauky/x. Narazily jsme na článek o výstavbě nového kočičího útulku, na který ovšem stále není dost peněz a proto vás žádáme abyste i vy přispěli na opuštěné kočičky pomocí DMS: info ZDE.
Současně jsme nalezly další možnost jak pomoci kočičkám v útulcích a to přes tuto stránku kde můžete najít fotografie kočiček a jejich příběh z několika útulků, v různých krajích, v ČR. Zde můžete buď poslat kočičce peníze přes účet, koupit dárek v e-shopu nebo zjistit v jakém útulku se vámi vybraná kočička nachází a přinést jí něco přímo tam nebo si ji vzít domů.
Takže my doufáme, že pomůžete nejen opuštěným kočičkám, ale budete myslet i na ostatní zvířátka v útulcích a přinesete jim třeba nějaké deky apod.
Tak a to je zatím vše, takže se mějte fajn.
Vaše Lenča & Myška

Deník - 62.díl

26. prosince 2012 v 21:29 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Takže gagy/x/ Vítejte u dalšího dílu kachníku, je o5 rozdělený na 2 části, protože se to prostě v compu rozdělilo. No nicméně tento deník je první deník po konci světa, který měl za následek:

Co nás na té druhé štve

25. prosince 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  Životopisy ☺
Takže čauky :) Tentokrát pro vás máme video, které je zároveň odpovědí na dotaz: co jedna na té druhé nemůžeme vystát. Doufáme že se vám bude líbit, zatim pp :)

Napište nám otázky do cousin/best friends tag

24. prosince 2012 v 23:39 | Lenča & Myška |  Novinky atd. od Lenči a Myšky ♣
Takže čauky/x. Jelikož jste nám psali, že by ste uvítali něco jako best friends tag, tak jsme se rozhodly, že něco takového natočíme :) Jelikož už určo víte že jsme sestřenice, tak to bude něco mezi cousin tag a best friends tag :D No, takže nám pod tento článek pište otázky co by vás tak zajímalo :) ( pište pouze otázky co se týkají tohoto tématu ). Nepleťte si toto vide s videodpovědí! Pište spíše otázky, na které budeme odpovídat navzájem (např. oblíbená barva té druhé) nebo které se týkají našich společných zážitků a blogu (např. nejlepší zážitek/proč máme společný blog).
Zatím pp
Vaše Lenča & Myška

Jedna stará dokumentace ze sžs

17. prosince 2012 v 6:00 | Lenča & Myška
Takže čauky/x. Máme tu pro vás jednu strašně starou dokumentaci z natáčení filmu :D.
!UPOZORNĚNÍ! Lenča: předem upozorňuju, že tam nehorázně ječim, takže vy co jste alergičtí i na můj normální hlas, dělejte jakoby to tu nebylo ;).
mno a toť vše takže se mějte fajn :)
Vaše Lenča & Myška

Moje druhé já 4.díl - Princezniny komnaty

15. prosince 2012 v 12:00 | Lenča & Myška
Takže čauky/x! Je tu 4. díl našeho seriálu tak snad se bude líbit a okomentujete ho :)
Tak a to je zatím vše, na další díl, pokud přežijeme konec světa :D, se můžete těšit zase 15. ve 12:00 :)
Zatím bb
Vaše Lenča & Myška

Deník - 61.díl

12. prosince 2012 v 22:43 | Lenča & Myška |  Deník ♠
A je tu další deník. Tentokrát trošku zpožděný ale to snad nevadí, ne? :D
A to je zatím vše tak se mějte fajn :)
Vaše Lenča & Myška

Náš nejhorší zážitek z dětství

7. prosince 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  Naše Zážitky
Takže čauky/x. Tentokrát tady pro vás máme náš nejhorší zážiek z dětství. Určitě hlasujte dole v anketě a napište komentář :D

Film Sladký život superstar

5. prosince 2012 v 0:00 | Lenča & Myška |  Sladký život Superstar ♥ ♫ ♀
Ano a je to tady! Film na který jsme všichni čekali víc než rok. Takže to je náš dárek k Mikuláši pro vás tak doufáme, že se vám bude líbit ;)
Tak komentujte jak se vím líbí/nelíbí a hlasujte v anketě ;)
Vaše Lenča & Myška

Deník - 60.díl

3. prosince 2012 v 6:00 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Ano po dlouhé době je tu konečně další deník :). Omlouváme se ale o5se to z neznámého důvodu rozdělilo :/
Toť vše zatím se mějte :)
Vaše Lenča & Myška

6. Přehlídka mazlíčků je tu!

2. prosince 2012 v 12:05 | Lenča & Myška |  6. Přehlídka mazlíčků
Takže čauky/x. O5 je tady přehlídka mazlíčků. Tentokrát už 6. Chtěly bychom se omluvit, že má trochu spoždění, ale nějak jsme se k ní nemohly dostat. No, ale teď už k informacím. Všechny už určitě víte o co půjde a jak to funguje, ale pro členky co jsou v klubu nově, to tady zopakujeme :) Takže, přehlídky se mohou účastnit pouze členky klubu Flow. A jak to funguje? Jednoduše nám na e-mail lencaandmyska@seznam.cz pošlete fotku vašeho mazlíčka, pokud žádného doma nemáte, můžete poslat třeba babičky psa, kamarádky kočku a nebo třeba koně na kterém jezdíte v kroužku :) Prostě vašeho oblíbence :) K fotce pošlete krátký popis, jako třeba: tohle je moje kočka Micka, jsou jí 3 roky, je to britská modrá kočka, má ráda kapsičky whiskas, ráda se povaluje a hraje si se svou plyšovou myškou. Takže fotku+popis pošlete na mail do určitého data. Budeme vás informovat po mailu i tady na blogu do kdy můžete fotky posílat apod... :) No a potom se udělá anketa, dá se tam jméno mazlíčka a komu patří a v článku potom budou fotky a popisky mazlíčků. No, a lidé budou hlasovat pro nejhezčího mazlíčka. Hlasování bude probíhat cca 2 týdny. Hlasy se nebudou schánět, je to čistě dobrovolné. Samozřejmě si taky můžete dát hlas sami sobě, ale měli bystě pouze jednou. My sice nemůžeme zjistit jestli si pro sebe budete hlasovat sami třeba 20krát, ale tak snad se tady nikdo takový nenajde. Jelikož se scháněním hlasů byly problémy, tak vás žádáme: pokud budete např. na alíkovi, a bude tam nějaká členka psát věci typu: prosím hlásneš mi tady ? a tam bude adresa našeho blogu, tak zkopírujte a pošlete nám to, jinak to řešit neumíme. Více o tomhle najdete tady: http://lencaandmyska.blog.cz/1107/new-pravidla-prehlidek-mazlicku . Doporučujeme si to přečíst. Předminulá přehlídka mazlíčků byla dokonce kvůli schánění hlasů zrušena, takže pokud nechcete aby to tak dopadlo znova tak si hlasy neschánějte. Tak to je asi vše, a tady už máte termíny, tak snad se vás přihlásí hodně :) A pro vítězku a jejího mazlíčka máme samozřejmě pěknou odměnu, to podle toho co to bude za mazlíčka :D

TERMÍNY:
Fotky posílejte od: 3.12.2012
Fotky posílejte do: 17.12.2012
Hlasujte od: 19.12.2012
Hlasujte do: 2.1.2013