Březen 2014

Naše generace aneb Chovají se dnešní teenageři jako zvířata?

30. března 2014 v 6:00 | Lenča & Myška |  Videa ►
Takže čauky/x :) Dneska pro vás máme video, které jsme natáčely do jedné soutěže :) Téma bylo: ,,Naše generace" a bylo jen na účastnících, jak to pojmou :) My jsme vytvořily toto, takže se vás chceme zeptat, jak se vám líbí ? :) A souhlasíte s námi v nějakých bodech ? :D
Olive you Lamy ♥

Deník - 101.díl

21. března 2014 v 22:10 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Takže čauky/x :) Je tady 101. díl deníku, spolu s vyhlášením soutěže z předchozího dílu :) Doufáme, že se bude líbit :)

Lama - K čemu se (ne)dají využít kočky

17. března 2014 v 20:48 | Lenča & Myška
Takže čauky/x! Konečně je tady kočičí Lama, kterou jsme natočily před více než půl rokem :D ale tak lepší pozdě, než nikdy, ne? :D Každopádně tahle není tak vtipná a je docela krátká, ale snad se vám i tak bude líbit a určitě se těšte na další! :)
Noa jelikož, když jsme tuhle Lamu točily, tak jsme ještě na konci neříkaly náš pozdrav, tak vám ho alespoň napíšeme :D : Bye bye, you are super tydý! Olivujem vás Lamy! ♥ :D (napsaný to vypadá dost retardovaně, co? :D)
Vaše Lenča & Myška

2. Videoodpověď - Ask Lenča & Myška

10. března 2014 v 6:00 | Lenča & Myška |  Videa ►
Takže čauky/x :) Jelikož byl 100. díl deníku, je tady i videoodpověď :) Je dlouhá, ale snad to nebude vadit a bude se vám líbit :) A kdyby jste se ptali, tak pokud bude další, tak k 150. dílu deníku :D


Olive you Lamy ♥

Náušnice - www.piercingate.cz

8. března 2014 v 19:05 | Lenča & Myška |  Spolupráce
Ze stránky www.piercingate.cz nám bylo nabídnuto zboží k recenzi. Na e-shopu najdete obrovský výběr nejrůznějších piercingů, ale mimo je najdete i náušnice. Vše je roztřízené do přehledných kategorií, což zaručuje pohodlný výběr zboží. K objednávce můžete získat i nějaký dárek nebo dopravu zdarma, při nákupu nad určitou částku.
My jsme si vybraly 3 náušnice - pecky. Zlaté a stříbrné náušnice jsou vyrobené z chirurgické oceli, stejně jako většina náušnic a piercingů na e-shopu a perličkové jsou z korálků a chirurgické ocele.
Náušnice jsou opravdu kvalitní, takže se vyplatí si na těchto stránkách objednat, pokud chcete mít jistotu, že nekupujete nějakou nekvalitní cetku, která po dvou týdnech zčerná.
Naše objednávka přišla 2 dny po objednání, náušnice byly v bublinkové obálce a každé byly zvlášť v pytlíčku, takže se nemusíte bát, že by se zboží během přepravy nějak poškodilo.
Chceme poděkovat stránce www.piercingate.cz, že nám poskytla toto zboží k recenzi a vám ostatním stránku určitě doporučujeme :)

Pretty little liars TAG

5. března 2014 v 17:37 | Lenča & Myška
Takže čauky/x :) Máme pro vás další TAG, tentokrát Pretty little liars :) Pro ty, kteří se na to nekoukají a chtěli by začít - NEKOUKEJTE SE! :D Protože potom budete mít všechno vyspoielerovaný :D Jinak doufáme, že se vám video bude líbit :)
Olive you Lamy ♥

Deník - 100.díl

3. března 2014 v 17:52 | Lenča & Myška |  Deník ♠
Takže čauky/x! Je to skoro neuvěřitelný, ale je tady 100. díl deníku :) Tentokrát je to trochu speciál, jinak v deníku se dozvíte o nových ,,soutěžích", takže se můžete zapojit :) Olive you Lamy ♥